0
NEPOSTRADATELNÁ KNIHA PRO FANOUŠKY BILLIE EILISH - RECENZE

Existuje dnes ještě vůbec někdo, kdo by neslyšel o Billii Eilish, nejúžasnější a nejzářivější světové pop star současnosti? Ve svých osmnácti letech letos úplně ovládla udílení hudebních cen Grammy, kde zvítězila hned ve čtyřech hlavních kategoriích: nejlepší nový umělec roku, skladba roku, nahrávka roku a album roku. Své trofeje sotva pobrala!

Číst vícedoprava 28. 05. 2020
MÁŠ NA TO! KNIHA A ZÁPISNÍK PRO KLUKY A HOLKY - RECENZE

Autor těchhle úžasných motivačních knížek o sobě tvrdí, že nikdy nebyl zázračným dítětem ani se nenarodil s žádným výjimečným talentem. Přesto je bývalým šampionem ve stolním tenise, který se po ukočení své sportovní kariéry vrhl na psaní – a i zde se mu podařilo vypracovat až na vrchol! Z průměrného redaktora místního plátku je dnes autor mezinárodních bestsellerů, cestuje a přednáší. O čem? Právě o vlastní cestě za úspěchem, která je, jak tvrdí, otevřená úplně, ale úplně všem – i vám!

Číst vícedoprava 07. 04. 2020
PŘÍBĚHY NA KAŽDÝ DEN

Zdraví máme jen jedno a musíme si ho chránit! Současná situace ale není nejpříjemnější, a proto jsme se rozhodli pomoci vám ukrátit si čas něčím přínosným.

Číst vícedoprava 19. 03. 2020
JSME TU PRO VÁS!

Vážení zákazníci,

Číst vícedoprava 16. 03. 2020
ELLA & MAX ZAZÁŘÍ NA KNIŽNÍM VELETRHU V OSTRAVĚ!

Potkáme se i s vámi? Náš stánek 1154 bude kromě dětských knih jako tradičně plný diářů, notesů a přibalíme i nějaké to překvapení.

Číst vícedoprava 26. 02. 2020
INTELIGENTNÍ ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ

Je známo, že malé děti se učí především nápodobou, a protože ve svém okolí sem tam vidí dospěláky nebo starší kamarády s knihou v ruce, rády po ní sáhnou také. Co ale s knížkou plnou písmenek, kterým ještě nerozumějí? V takovou chvíli přichází ten pravý čas pro naše oblíbená velká obrázková leporela!

Číst vícedoprava 21. 02. 2020