0
PROČ KOČKY ŠPLHAJÍ PO ZÁCLONÁCH?

Už jste někdy přemýšleli o tom, proč kočky tak rády šplhají po výškách? V téhle knížce najdete odpověď na tuhle i řadu dalších všetečných otázek týkajících se našich kočičích společníků. Užitečnou, a hlavně nesmírně zajímavou a zábavnou publikaci ocení nejen jejich vášniví milovníci, ale dočista všichni zvídaví čtenáři.

Číst vícedoprava 09. 09. 2020
TVOŘTE VLASTNÍ PŘÍBĚHY

Novinky nakladatelské značky ELLA & MAX, knížky s magnetkami Vláčky, Bagry a Stavba, jsou určené především nejmenším milovníkům techniky. Na každé stránce objeví děti kratičký příběh, který jim může sloužit jako nápověda při umisťování některých magnetek a zároveň je zdrojem zajímavých informací. Na prostorných magnetických stranách, jež poslouží jako hrací plocha, mohou ale tvořit také své vlastní příběhy – fantazii a kreativitě se meze nekladou!

Číst vícedoprava 21. 07. 2020
NEPOSTRADATELNÁ KNIHA PRO FANOUŠKY BILLIE EILISH - RECENZE

Existuje dnes ještě vůbec někdo, kdo by neslyšel o Billii Eilish, nejúžasnější a nejzářivější světové pop star současnosti? Ve svých osmnácti letech letos úplně ovládla udílení hudebních cen Grammy, kde zvítězila hned ve čtyřech hlavních kategoriích: nejlepší nový umělec roku, skladba roku, nahrávka roku a album roku. Své trofeje sotva pobrala!

Číst vícedoprava 28. 05. 2020
MÁŠ NA TO! KNIHA A ZÁPISNÍK PRO KLUKY A HOLKY - RECENZE

Autor těchhle úžasných motivačních knížek o sobě tvrdí, že nikdy nebyl zázračným dítětem ani se nenarodil s žádným výjimečným talentem. Přesto je bývalým šampionem ve stolním tenise, který se po ukočení své sportovní kariéry vrhl na psaní – a i zde se mu podařilo vypracovat až na vrchol! Z průměrného redaktora místního plátku je dnes autor mezinárodních bestsellerů, cestuje a přednáší. O čem? Právě o vlastní cestě za úspěchem, která je, jak tvrdí, otevřená úplně, ale úplně všem – i vám!

Číst vícedoprava 07. 04. 2020
PŘÍBĚHY NA KAŽDÝ DEN

Zdraví máme jen jedno a musíme si ho chránit! Současná situace ale není nejpříjemnější, a proto jsme se rozhodli pomoci vám ukrátit si čas něčím přínosným.

Číst vícedoprava 19. 03. 2020
JSME TU PRO VÁS!

Vážení zákazníci,

Číst vícedoprava 16. 03. 2020