0
VÁNOCE ZA DVEŘMI… VÍME, CO DĚTI BAVÍ!

Už máte nakoupeno na Ježíška? Zkoukněte naši aktuální nabídku – možná právě tady objevíte hit letošních Vánoc! Na sklad totiž právě dorazily novinky a řada nedočkavě očekávaných dotisků bestsellerů, které už byly nějakou dobu beznadějně rozebrány

Číst vícedoprava 11. 11. 2021
MILUJETE KONĚ?

Úspěšná edice krásně ilustrovaných a zajímavostmi nabitých dětských knížek o nejoblíbenějších zvířecích společnících člověka pokračuje titulem Proč koně nechodí bosí? Po milovnících koček a psů tak uspokojí všechny milovníky koní – a zdaleka nejen je. Stejně jako dříve vydané knížky Proč kočky šplhají po záclonách?Proč se psi očmuchávají? zodpovídá totiž celou řadu všetečných otázek, takže vychází vstříc přirozené dětské zvídavosti.

Číst vícedoprava 19. 10. 2021
VYHRÁLI JSME ZLATOU STUHU

Knížek pro děti vychází ročně celá spousta, a tak není divu, že je těžké se v nich zorientovat. Obzvlášť pokud nemáte možnost zajít do kamenného obchodu a knihy si prohlédnout, riskujete, že sáhnete tak trochu vedle. Naštěstí tu máme několik prestižních literárních soutěží, v jejichž porotách zasedají ti nejpovolanější z nejpovolanějších a vybírají ty nejlepší z nejlepších.

Číst vícedoprava 16. 09. 2021
HURÁ, PRÁZDNINY! PROCESTUJTE S NÁMI EVROPU

K prázdninám neodmyslitelně patří cestování. Cestujeme, abychom si odpočinuli od každodenní rutiny, abychom zažili něco neobvyklého, abychom poznali neznámé kraje, odlišnou kulturu, nové lidi, abychom ochutnali cizokrajná jídla… A s každou takovou zkušeností rosteme, rozšiřují se nám obzory a také se cítíme sebevědomější, šťastnější a svobodnější.

Číst vícedoprava 01. 08. 2021
KVÍZY PRO CHYTRÉ HLAVY - PRIMA ZÁBAVA NA LÉTO!

Léto je konečně tady a s ním i vytoužené prázdniny. Čeká nás spousta cestování, poznávání, ale také lelkování, ať už doma na gauči, nebo třeba u vody. Všude tam, kde hrozí dlouhá chvíle, se vyplatí mít po ruce naše žabky. Tedy přesněji zábavné knížky plné kvízů pro malé i velké šikuly.

Číst vícedoprava 28. 06. 2021
JAK SPOLU SOUVISÍ MDŽ A PŘÍBĚHY PRO HOLKY, KTERÉ SE NEBOJÍ BÝT V

Odpověď je jednoduchá: obojí je dokladem toho, že ženy mají být na co hrdé! Výše zmíněný svátek totiž odkazuje na vytrvalý a odvážný boj žen za jejich práva a v naší knížce si zase přečtete o těch, které dokázaly výjimečné věci. Inspirujte se!

Číst vícedoprava 08. 03. 2021