0
HLEDÁME A OBJEVUJEME ZVÍŘÁTKA

Pozor pozor! Hledáte pro svého malého čtenáře nějakou chytrou, zábavnou a tak trochu neobvyklou knihu, která ho zaujme déle než jen na první prolistování? Pak určitě oceníte výjimečná leporela plná roztomilých zvířátek edic Pohlaď a najdi! nebo Kam se schovala zvířátka?

Číst vícedoprava 19. 11. 2020
PŘÍRUČKA PRO BUDOUCÍ POPOVÉ HVĚZDY

Americká zpěvačka, skladatelka a herečka Ariana Grande patří k nejzářivějším pop star současnosti.

Číst vícedoprava 16. 11. 2020
NÁPADITÉ KNÍŽKY, KTERÉ DĚTI BAVÍ I ROZVÍJEJÍ!

Chcete-li podpořit zájem dětí o knihy, je vhodné začít se seznamováním hravě a nenásilně. Jak na to? Klíčový je výběr titulů. Vizuálně atraktivní knížka přitáhne děti jako magnet, a pokud je navíc nápaditá, chytne je – a už nepustí. Vyzkoušejte to třeba s těmi následujícími.

Číst vícedoprava 20. 10. 2020
PROČ KOČKY ŠPLHAJÍ PO ZÁCLONÁCH?

Už jste někdy přemýšleli o tom, proč kočky tak rády šplhají po výškách? V téhle knížce najdete odpověď na tuhle i řadu dalších všetečných otázek týkajících se našich kočičích společníků. Užitečnou, a hlavně nesmírně zajímavou a zábavnou publikaci ocení nejen jejich vášniví milovníci, ale dočista všichni zvídaví čtenáři.

Číst vícedoprava 09. 09. 2020
TVOŘTE VLASTNÍ PŘÍBĚHY

Novinky nakladatelské značky ELLA & MAX, knížky s magnetkami Vláčky, Bagry a Stavba, jsou určené především nejmenším milovníkům techniky. Na každé stránce objeví děti kratičký příběh, který jim může sloužit jako nápověda při umisťování některých magnetek a zároveň je zdrojem zajímavých informací. Na prostorných magnetických stranách, jež poslouží jako hrací plocha, mohou ale tvořit také své vlastní příběhy – fantazii a kreativitě se meze nekladou!

Číst vícedoprava 21. 07. 2020
NEPOSTRADATELNÁ KNIHA PRO FANOUŠKY BILLIE EILISH - RECENZE

Existuje dnes ještě vůbec někdo, kdo by neslyšel o Billii Eilish, nejúžasnější a nejzářivější světové pop star současnosti? Ve svých osmnácti letech letos úplně ovládla udílení hudebních cen Grammy, kde zvítězila hned ve čtyřech hlavních kategoriích: nejlepší nový umělec roku, skladba roku, nahrávka roku a album roku. Své trofeje sotva pobrala!

Číst vícedoprava 28. 05. 2020