0
PÁTRAČI NA STOPĚ - DĚTSKÉ DETEKTIVKY S HÁDANKOU

Pro všechny chytré hlavičky tu máme původní české detektivky určené dětem přibližně od osmi let. A rovnou dvě!

Číst vícedoprava 26. 03. 2024
PROŽIJTE CELÝ ROK S KRTEČKEM!

Kdo by neznal krtka? Je to ten nejroztomilejší kreslený pohádkový hrdina na světě, se kterým vyrůstali už naši dědové a babičky! Za dlouhá desetiletí ale neztratil nic ze svého půvabu a každá další generace mrňousů si ho vždy okamžitě zamiluje. Nejmenší čtenáři se s ním nyní mohou setkat v naší zbrusu nové edici knížek plných samolepek Krtek – ZIMA a Krtek – JARO.

 

Číst vícedoprava 31. 10. 2023
PÁTREJTE A LUŠTĚTE SE SAMOLEPKAMI

Zajímá vaše malé čtenáře historie? Mamuti, pravěcí lidé, pyramidy, mumie, středověké hrady, rytíři, klání… Nebo jim všechno, co zavání minulostí, připadá jako jedna velká nuda? Ať tak či onak, naše nová edice samolepkových knížek s názvem MISE je pro ně jako dělaná! Nadšenci se díky ní dozvědí a přiučí mnoho nového, a toho, kdo si doteď myslel, že dějepis nemůže být žádná zábava, přesvědčí o opaku. Stačí se vydat na dobrodružnou misi s krycím názvem PRAVĚKEGYPT či STŘEDOVĚK.

Číst vícedoprava 30. 10. 2023
OBJEVUJTE SVĚT S MÉĎULOU ŠIKULOU!

Pokud jste zabrousili na náš blog, jistě patříte k milovníkům knížek a plně si uvědomujete jejich význam v životě člověka. A to od nejútlejšího věku.

Číst vícedoprava 25. 09. 2023
NOVÉ ÚNIKOVKU JSOU TU!

K sérii čtyř úžasných únikovek pro všechny milovníky dobrodružství a adrenalinu, se slabostí pro řešení zapeklitých rébusů a hlavolamů, přibyly další dvě! Podařil se vám už Únik ze strašidelného domu, Únik z minulosti, zachránili jste Vánoce s hrdiny knížek Tři záhadné dárky a Vánoční past? Tak na vás čekají další, neméně napínavá dobrodružství, plná stejně záludných pastí, z nichž je třeba uniknout, a důmyslných kódů, jež je třeba vyluštit!

Číst vícedoprava 14. 08. 2023
KRESLI SI! BAV SE! UČ SE!

Jak nejlépe začít dítko připravovat na školu a rozvíjet všechny kompetence, jež bude k úspěšnému startu na cestě za poznáním potřebovat? To je jistě otázka, kterou si dříve či později položí každý zodpovědný rodič. Máme pro vás úžasný tip: sérii titulů s LCD tablety a stíratelnými kartičkami plnými edukativních aktivit, které rozhodně žádné dítě nemine bez povšimnutí! Ať už chcete nenásilně začít s nácvikem kreslení, psaní či prvních počtů, anebo vám jde o to, jak svou ratolest smysluplně zabavit, kouzelné tablety jsou tou pravou volbou!

Číst vícedoprava 01. 06. 2023