0
NUDÍTE SE? KUPTE SI…

… naše úžasné Knížky na cesty! Knížku na cesty AUTEMKnížku na cesty VLAKEM a Knížku na cesty LETADLEM oceníte během nekonečné jízdy po dálnici, při čekání v zácpě, na letišti nebo na peronu, ale i kdekoli jinde, kde hrozí nuda. Mějte je vždy po ruce!

Číst vícedoprava 12. 05. 2023
NOVÝ KATALOG ELLA & MAX JE K DISPOZICI!

Prohlédněte si celou naši nabídku ‒ knížky, které už možná znáte, bestsellery, novinky, chystané tituly… to všechno najdete přehledně na jednom místě: v katalogu Ella & Max 2023. Již sedmým rokem přinášíme radost statisícům malých čtenářů i jejich rodičům. Za dobu svého působení jsme publikovali stovky titulů, z nichž řada získala prestižní ocenění nebo nominace. Prozkoumejte je do detailu v katalogu na našich stránkách! A na co nového se můžete v průběhu sezony 2023 těšit?

Číst vícedoprava 09. 05. 2023
KNÍŽKY VŠEMI SMYSLY

Chcete, aby se vaše dítě zdravě rozvíjelo? Pak je třeba kultivovat jeho smysly. Chcete, aby z něj rostl člověk s bystrou myslí i dobrým vkusem? Pak je třeba kultivovat prostředí, ve kterém vyrůstá. Kniha je tím nejlepším pomocníkem, po jakém můžete sáhnout! Že je váš brouček na knížky ještě moc malý? Máme pro vás řešení – edici KLAP KLAP, leporela pro ty úplně nejmladší…

Číst vícedoprava 09. 03. 2023
NENECHTE SI UNIKNOUT ÚNIKOVKY!

Pozor, pozor! Pro všechny milovníky únikových her, stejně jako pro všechny vášnivé čtenáře jsme připravili skutečnou lahůdku: sérii čtyř úžasných únikovek v knižním formátu!

Číst vícedoprava 27. 10. 2022
ZASE BUDEME SPOLU – DVĚ KNIHY UVNITŘ JEDNÉ

Už jste někdy viděli knížku, která se otevírá uprostřed obálky, má hned dva hřbety místo jednoho a můžete se rozhodnout, jestli si přečtete jen levou či pravou polovinu, anebo budete obracet stránky postupně, jednu zleva, druhou zprava… a tak dále?

Číst vícedoprava 13. 06. 2022
CESTA DO PRAVĚKU

Propadli jste také dinosauří mánii? Nebo máte doma budoucího paleontologa? Pak se s námi vydejte na fascinující dobrodružnou výpravu do prehistorie!

Číst vícedoprava 28. 03. 2022
Sleva 50%