0
PÁTREJTE A LUŠTĚTE SE SAMOLEPKAMI
30. 10. 2023

Zajímá vaše malé čtenáře historie? Mamuti, pravěcí lidé, pyramidy, mumie, středověké hrady, rytíři, klání… Nebo jim všechno, co zavání minulostí, připadá jako jedna velká nuda? Ať tak či onak, naše nová edice samolepkových knížek s názvem MISE je pro ně jako dělaná! Nadšenci se díky ní dozvědí a přiučí mnoho nového, a toho, kdo si doteď myslel, že dějepis nemůže být žádná zábava, přesvědčí o opaku. Stačí se vydat na dobrodružnou misi s krycím názvem PRAVĚKEGYPT či STŘEDOVĚK.

Akademie záhad, jež řeší hádanky staré stovky, tisíce, ba miliony let, přináší čtenářům v každé z knih obzvlášť zapeklitý případ, s nímž si tamní vědci nevědí rady. Je potřeba pomoc šikovného mladého archeologa! Děti mají za úkol pokračovat v archeologickém šetření a rozmotat klubko záhad.

Čeká na ně spousta informací a zajímavostí z různých historických období, kvízy, rébusy, hádanky – a k tomu více než stovka samolepek, které využijí při řešení úkolů. Budou pátrat, sbírat indicie a luštit prastará tajemství. Jen pokud se se všemi nástrahami a výzvami dokážou úspěšně popasovat, přijdou záhadě na kloub.

Tak na nic nečekejte a vydejte se za úžasným dobrodružstvím!