0
PROŽIJTE CELÝ ROK S KRTEČKEM!
31. 10. 2023

Kdo by neznal krtka? Je to ten nejroztomilejší kreslený pohádkový hrdina na světě, se kterým vyrůstali už naši dědové a babičky! Za dlouhá desetiletí ale neztratil nic ze svého půvabu a každá další generace mrňousů si ho vždy okamžitě zamiluje. Nejmenší čtenáři se s ním nyní mohou setkat v naší zbrusu nové edici knížek plných samolepek Krtek – ZIMA a Krtek – JARO.

 

Spolu s krtečkem se vydají objevovat kouzlo ročních období na překrásných ilustracích geniálního výtvarníka Zdeňka Milera. Dvoustránkové scenerie mohou děti dolepovat spoustou roztomilých samolepek, ať už podle zadání, anebo podle vlastní fantazie. V každé knížce se kromě toho dozvědí mnoho nového a zajímavého o příslušném ročním období. Za pomoci samolepek si také mohou vyzdobit svůj výkres, pokojíček nebo vyrobit pexeso. S krtečkem si jednoduše užijí spoustu zábavy!

A pozor! Každého uvědomělého rodiče bude jistě zajímat, že společné čtení, práce se samolepkami podle jednoduchých pokynů i samotné nalepování rozvíjí pozornost a koncentraci dětí, jemnou motoriku, slovní zásobu a porozumění textu, ale také kreativitu, představivost a fantazii.

A kdy se malí čtenáři mohou těšit na zbývající roční období, tedy LÉTO a PODZIM? Sbírku samolepkových sešitů si budou moci zkompletovat začátkem příštího roku 2024. Vyhlížejte tedy naše další novinky!