0
OBJEVUJTE SVĚT S MÉĎULOU ŠIKULOU!
25. 09. 2023

Pokud jste zabrousili na náš blog, jistě patříte k milovníkům knížek a plně si uvědomujete jejich význam v životě člověka. A to od nejútlejšího věku.

Chcete děti seznamovat se světem, tříbit jejich dovednosti i znalosti, bavit je – a při tom všem je vést k lásce ke knihám? Pak je pro vás naše nová edice knížek s roztomilým medvídkem v hlavní roli jako stvořená. Vydejte se objevovat svět společně s Méďulou šikulou!

Rýmovaná leporela s posuvnými prvky a pohyblivými obrázky malým čtenářům jednoduše učarují. Jedním každým je provede méďa, který umí snad úplně všechno… V sérii titulů, která nese jeho jméno, se postupně objevuje v nejrůznějších rolích. Ať už se stane automechanikem, farmářem, veterinářem, strojvedoucím, astronautem nebo potápěčem, zvládne to Méďula levou zadní.

V Knížkách velkých samolepek pro malé ručičky dětem zase přiblíží svět zvířat či svět dopravních prostředků. Podle jednoduchých instrukcí nebo vlastní fantazie budou dolepovat celostránkové obrázky krásnými barevnými samolepkami a naučí se znát nejrůznější druhy živočichů i všeho, co jezdí, létá nebo pluje. Méďula šikula se prostě vyzná!

Děti se s ním vydají na báječnou cestu za poznáním. Vždyť ve dvou se to vždycky lépe táhne!