0
NEPOSTRADATELNÁ KNIHA PRO FANOUŠKY BILLIE EILISH - RECENZE
28. 05. 2020

Existuje dnes ještě vůbec někdo, kdo by neslyšel o Billii Eilish, nejúžasnější a nejzářivější světové pop star současnosti? Ve svých osmnácti letech letos úplně ovládla udílení hudebních cen Grammy, kde zvítězila hned ve čtyřech hlavních kategoriích: nejlepší nový umělec roku, skladba roku, nahrávka roku a album roku. Své trofeje sotva pobrala!

Jaká cesta ale vedla k tomuto slavnostnímu okamžiku, který je bezesporu teprve začátkem hvězdné kariéry talentované skladatelky, zpěvačky a po všech stránkách zajímavé osobnosti? Poznejte i vy její životní příběh! Tahle kniha plná fantastických fotografií a citátů nejuznávanější umělkyně své generace sleduje zrod a vzestup její slávy, od prvních hudebních krůčků přes účinkování na festivalech až po největší světové hity a nejoceňovanější alba.

Billie Eilish je naprostý originál. Nikoho nekopíruje. Tvoří moderní skladby, které vypovídají o pocitech dnešních mladých lidí. Od doby, co v roce 2015 společně s bratrem Finneasem zveřejnili na internetu skladbu Ocean Eyes, která mimochodem vznikla u nich doma v pokoji, už s ní byla spojena celá řada nejrůznějších přívlastků. Na žádném ale ve skutečnosti nezáleží. Billie je prostě Billie. Dělá přesně to, co chce a jak chce. A vy nemůžete než ji následovat!

Jak tato geniální umělkyně skládá své písně? Jaký je život v záři reflektorů? A jaký v zákulisí či ve studiu? Jak si vybudovala kariéru a jedinečný módní styl? Jaký má vztah ke svým obdivovatelům? Čtěte!

Pro fanoušky B Eilish povinná četba a pro ostatní dozajista zajímavé a inspirativní povídání.