0
NOVÉ ÚNIKOVKU JSOU TU!
14. 08. 2023

K sérii čtyř úžasných únikovek pro všechny milovníky dobrodružství a adrenalinu, se slabostí pro řešení zapeklitých rébusů a hlavolamů, přibyly další dvě! Podařil se vám už Únik ze strašidelného domu, Únik z minulosti, zachránili jste Vánoce s hrdiny knížek Tři záhadné dárky a Vánoční past? Tak na vás čekají další, neméně napínavá dobrodružství, plná stejně záludných pastí, z nichž je třeba uniknout, a důmyslných kódů, jež je třeba vyluštit!

Nažhavte své mozkové závity a začtěte se do poutavých příběhů. Budou vyžadovat vaše maximální nasazení! V každé z knížek najdete spojené stránky k rozstřižení, které vás pustí dál, pouze pokud se zdárně popasujete s mnoha výzvami a nástrahami.

Únik z dračího hradu vás zavede mezi žáky uznávané kouzelnické akademie, kam se vloudil zrádce, který chce zavraždit krále. Když pozná, že se vám ho podařilo prokouknout, obviní vás z krádeže magického amuletu a vy skončíte v podzemní kobce. Dokážete se osvobodit, zkřížit jeho plány a zachránit panovníka?

Záhada Černé vily zase vyláká čtenáře za dobrodružstvím prostřednictvím ukradené perníkové chaloupky – hlavní ceny do vánoční tomboly. Zvláštní stopa zavede Cosma a jeho kamarády do tajemné Černé vily. Rozhodnou se, že rozluští tajemství strašidelného sídla. Jen když úspěšně vyluštíte všech 24 hádanek, dokážete přijít na kloub záhadě domu i zmizení perníkové chaloupky, a zachránit tak školní vánoční slavnost!

V žádné jiné knížce se nemůžete stát hlavní postavou – v našich únikovkách ano!