0
PROČ KOČKY ŠPLHAJÍ PO ZÁCLONÁCH?
09. 09. 2020

Už jste někdy přemýšleli o tom, proč kočky tak rády šplhají po výškách? V téhle knížce najdete odpověď na tuhle i řadu dalších všetečných otázek týkajících se našich kočičích společníků. Užitečnou, a hlavně nesmírně zajímavou a zábavnou publikaci ocení nejen jejich vášniví milovníci, ale dočista všichni zvídaví čtenáři.

Lidé chovají kočky jako domácí mazlíčky už více než tři a půl tisíce let, ale v blízkosti člověka se tito tvorové drží už dobrých devět tisíc let. Vědci odhadují, že na světě dnes žije okolo jedné miliardy koček domácích, což znamená jedno zvíře na každých osm lidí! To už opravdu stojí za to něco se o těchhle záhadných tvorech dozvědět!

Po přečtení naší knížky se z vás stanou hotoví kočičí experti. Dozvíte se, jaké existují druhy koček, jaké zvláštní schopnosti mají, jak mezi sebou komunikují, jak promlouvají k člověku nebo jakou úlohu hrála tato zvláštní zvířata v historii lidstva. Proč kočky tak rády škrábají židle? Mají skutečně devět životů? Nosí černé kočky smůlu? A proč se to o nich vlastně tvrdí?

Vedle poutavého čtení a nádherných, vtipných obrázků najdou děti v knížce také rady, jak co nejlépe pečovat o svého domácího mazlíčka, a pochopí, proč mají lidé a kočky tak zvláštní vztah.

Naučte se rozumět kočičí řeči – možná se konečně dozvíte, co si o vás vaše kočka skutečně myslí!