0
PŘÍRUČKA PRO BUDOUCÍ POPOVÉ HVĚZDY
16. 11. 2020

Americká zpěvačka, skladatelka a herečka Ariana Grande patří k nejzářivějším pop star současnosti.

Nejenže dobývá první příčky hitparád a vyprodává stadiony po celém světě, ale boduje i ve světě virtuálním. Je totiž vůbec nejsledovanější ženou na Instagramu. Není se čemu divit. Tahle drobná slečna s uhrančivýma očima má rozhodně světu co ukázat!

Její hlas o rozsahu čtyř oktáv je bezesporu jedním z nejlepších hlasů současnosti. Ve 153 centimetrů vysoké zpěvačce by ho asi hledal jen málokdo. I přes svůj obdivuhodný rozsah a hudební talent prorazila Ari jako herečka – alespoň pokud jde o celosvětovou slávu. Ve známost totiž vešla jako Cat Valentine v teenagerském komediálním seriálu V jako Victoria. Následovaly další úspěšné televizní a muzikálové role a pak konečně hvězdná hudební kariéra!

Vedle své herecké a hudební dráhy zaznamenává Ariana úspěchy i na poli módy, je úspěšnou obchodnicí, bojuje za práva žen a podporuje menšiny. Zajímá se o také o globální problémy a není jí lhostejný ani osud zvířat. Sama je vegankou a také majitelkou sedmi psů z útulku! Rodina je pro ni vším, stejně jako dobré mezilidské vztahy. Proto si taky velmi váží svých fanoušků – říká, že k nim má „mateřský vztah“ a ráda by jim byla stejně dobrým vzorem, jakým jí vždy byla maminka.

K nejtragičtějším událostem v jejím životě patřil teroristický útok, který se odehrál během koncertu v Manchesteru a při němž zahynulo 22 lidí a více než stovka dalších byla zraněna. Ariana se ale nezalekla a jako správná bojovnice se tomu postavila čelem: na podporu rodinám obětí a zraněných uspořádala velký benefiční koncert, kterého se zúčastnilo přes 50 tisíc lidí!

Chcete se dozvědět spoustu zajímavých fakt o téhle inspirativní a talentované mladé ženě? Jaká byla její cesta za slávou? Jakými výstřelky si prošla, než se dopracovala ke svému okouzlujícímu stylu a stala se módní ikonou? Jak žije, co se jí honí hlavou, za co bojuje? To a mnoho dalšího objevíte v téhle knížce plné fantastických fotografií Ariany Grande.

Jistě oceníte i příjemný formát a to, že ač má kniha pevnou vazbu, je velmi lehká. Největší fanynky tak můžou mít „naprosto nepostradatelnou neoficiální příručku pro fanoušky superstar“, jak stojí v jejím podtitulu, neustále s sebou, třeba i v kabelce!