0
NENECHTE SI UNIKNOUT ÚNIKOVKY!
27. 10. 2022

Pozor, pozor! Pro všechny milovníky únikových her, stejně jako pro všechny vášnivé čtenáře jsme připravili skutečnou lahůdku: sérii čtyř úžasných únikovek v knižním formátu!

Pokud milujete dobrodružství, adrenalin a máte slabost pro řešení zapeklitých rébusů a hlavolamů, pak si je rozhodně nesmíte nechat ujít. Ať už jste zapálení knihomolové, anebo čtení moc nedáte, tyhle originální knížky vás jednoduše chytnou!

Nažhavte své mozkové závity a začtěte se do napínavých příběhů… Vzrušující dobrodružství vyžadují vaše maximální nasazení. V každé knížce najdete spojené stránky k rozstřižení, které vás pustí dál, pouze pokud se zdárně popasujete s mnoha výzvami a nástrahami.

Únik ze strašidelného domu vás za jedné temné noci zavede do starobylého venkovského sídla opředeného nejrůznějšími strašidelnými pověstmi. Únik z minulosti z vás zase udělá vězně v hlubinách času… Dokážete vyváznout se zdravou kůží? Tři záhadné dárky s tajemným vzkazem zavedou čtenáře na výpravu za ztraceným Santa Clausem a z Vánoční pasti bude třeba osvobodit zmizelé děti. Jen když úspěšně vyluštíte všech 24 hádanek, zachráníte Vánoce!

Super tip třeba na dárek pod stromeček, co říkáte?