0
HURÁ, PRÁZDNINY! PROCESTUJTE S NÁMI EVROPU
01. 08. 2021

K prázdninám neodmyslitelně patří cestování. Cestujeme, abychom si odpočinuli od každodenní rutiny, abychom zažili něco neobvyklého, abychom poznali neznámé kraje, odlišnou kulturu, nové lidi, abychom ochutnali cizokrajná jídla… A s každou takovou zkušeností rosteme, rozšiřují se nám obzory a také se cítíme sebevědomější, šťastnější a svobodnější.

Nalaďte se s námi na tu správnou cestovatelskou vlnu! Naše úžasné samolepkové knížky edice Město plné samolepek v malých čtenářích (ale nejen v nich) dozajista zažehnou jiskřičku zvědavosti a touhy po poznávání různých koutů světa. Podíváte se s nimi do nejkrásnějších evropských metropolí, seznámíte se s lidmi, kteří tam žijí, navštívíte známá místa a pokocháte se pohledem na vyhlášené památky.

S knížkami plnými opakovaně použitelných samolepek, díky nimž lze kreativně dotvářet nádherné celostránkové scenerie, jich zvládnete navštívit hned osm. A stačí vám na to letošní prázdniny! Vydejte se na cestu dlouhou 7500 km – s TEREZKOU vyrazíte z Prahy za ZUZKOU, která vás provede Bratislavou, za SÁROU z Budapešti, JULIÍ z Vídně, ROSOU z Lisabonu, EMMOU z Paříže, KATE z Londýna a za HANNOU z Berlína.

Bavte se, inspirujte se, a hlavně motivujte děti k poznávání všeho nového. Lepší základ do života jim dát nemůžete!