0
PÁTRAČI NA STOPĚ - DĚTSKÉ DETEKTIVKY S HÁDANKOU
26. 03. 2024

Pro všechny chytré hlavičky tu máme původní české detektivky určené dětem přibližně od osmi let. A rovnou dvě!

Mladí čtenáři si tak mohou dopřát hned dvojitou porci napínavých příběhů, které nejenže je vtáhnou do děje, ale také je do něj zapojí – jako detektivy!

V knížkách Pátrači na stopě I.Pátrači na stopě II. se děti společně se sourozenci Petrem a Pavlou stanou svědky nebo přímo účastníky vyšetřování celkem dvacítky případů s kriminální zápletkou. Při rozplétání zapeklitých hádanek si budou pěkně bystřit postřeh a logické uvažování. Stejně jako osmiletý Petr a dvanáctiletá Pavla, kteří už vyřešili pěknou řádku záhad. Na zločiny mají totiž na nos! Díky tomu také získali svou přezdívku Pátrači…

Ať už jde o krádež horského kola, pátrání po autorovi tajemného dopisu z láhve, po vykradačích bytů, po lupiči vzácného obrazu, ukradené sbírce vojenských artefaktů nebo po fantomovi z koupaliště, jisté je, že na čtenáře čekají samá napínavá dobrodružství.

Pro případ, že by snad čtenáři neobjevili v příběhu vodítko a nevydedukovali z něj uspokojivý závěr, je vždy na konci uvedeno logické vysvětlení toho, jak sourozenci Petr a Pavla došli k výsledku svého pátrání.DETEKTIVNÍ PŘÍPADY ČEKAJÍ!
JSTE PŘIPRAVENI JE ROZLOUSKNOUT?