0
KVÍZY PRO CHYTRÉ HLAVY - PRIMA ZÁBAVA NA LÉTO!

Léto je konečně tady a s ním i vytoužené prázdniny. Čeká nás spousta cestování, poznávání, ale také lelkování, ať už doma na gauči, nebo třeba u vody. Všude tam, kde hrozí dlouhá chvíle, se vyplatí mít po ruce naše žabky. Tedy přesněji zábavné knížky plné kvízů pro malé i velké šikuly.

Čítať viacdoprava 28. 06. 2021
JAK SPOLU SOUVISÍ MDŽ A PŘÍBĚHY PRO HOLKY, KTERÉ SE NEBOJÍ BÝT V

Odpověď je jednoduchá: obojí je dokladem toho, že ženy mají být na co hrdé! Výše zmíněný svátek totiž odkazuje na vytrvalý a odvážný boj žen za jejich práva a v naší knížce si zase přečtete o těch, které dokázaly výjimečné věci. Inspirujte se!

Čítať viacdoprava 08. 03. 2021
PRIMA ČTENÍ NA DLOUHÉ ZIMNÍ VEČERY

Neexistuje asi příhodnější čas ke čtení než zima – venku je nevlídno, a tak jsme většinu času zavření doma. Není nad to uvelebit se v nějakém útulném koutku a strávit příjemné chvíle s dobrou knihou. Člověk rázem zapomene na nudu, nečas i splín.

Čítať viacdoprava 10. 02. 2021
GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC

 

Vánoce jsou pomalu za dveřmi a my jsme si pro vás připravili přehled důležitých termínů, aby k vám dárky z našeho eshopu dorazily do Štědrého dne.

 

Čítať viacdoprava 14. 12. 2020
KNÍŽKY POD STROMEČEK OD ELLY & MAXE

Dokážete si představit Vánoce bez knížky pod stromečkem? My tedy ne! Přichystali jsme pro vás proto pár tipů na výjimečné tituly z naší produkce, které potěší zejména děti… Vždyť právě jejich rozzářené tváře dělají tu pravou vánoční atmosféru!

Čítať viacdoprava 11. 12. 2020
HLEDÁME A OBJEVUJEME ZVÍŘÁTKA

Pozor pozor! Hledáte pro svého malého čtenáře nějakou chytrou, zábavnou a tak trochu neobvyklou knihu, která ho zaujme déle než jen na první prolistování? Pak určitě oceníte výjimečná leporela plná roztomilých zvířátek edic Pohlaď a najdi! nebo Kam se schovala zvířátka?

Čítať viacdoprava 19. 11. 2020