0
KNÍŽKY VŠEMI SMYSLY

Chcete, aby se vaše dítě zdravě rozvíjelo? Pak je třeba kultivovat jeho smysly. Chcete, aby z něj rostl člověk s bystrou myslí i dobrým vkusem? Pak je třeba kultivovat prostředí, ve kterém vyrůstá. Kniha je tím nejlepším pomocníkem, po jakém můžete sáhnout! Že je váš brouček na knížky ještě moc malý? Máme pro vás řešení – edici KLAP KLAP, leporela pro ty úplně nejmladší…

Čítať viacdoprava 09. 03. 2023
NENECHTE SI UNIKNOUT ÚNIKOVKY!

Pozor, pozor! Pro všechny milovníky únikových her, stejně jako pro všechny vášnivé čtenáře jsme připravili skutečnou lahůdku: sérii čtyř úžasných únikovek v knižním formátu!

Čítať viacdoprava 27. 10. 2022
ZASE BUDEME SPOLU – DVĚ KNIHY UVNITŘ JEDNÉ

Už jste někdy viděli knížku, která se otevírá uprostřed obálky, má hned dva hřbety místo jednoho a můžete se rozhodnout, jestli si přečtete jen levou či pravou polovinu, anebo budete obracet stránky postupně, jednu zleva, druhou zprava… a tak dále?

Čítať viacdoprava 13. 06. 2022
CESTA DO PRAVĚKU

Propadli jste také dinosauří mánii? Nebo máte doma budoucího paleontologa? Pak se s námi vydejte na fascinující dobrodružnou výpravu do prehistorie!

Čítať viacdoprava 28. 03. 2022
CO NOVÉHO PRO VÁS CHYSTÁME?

Máme tu nový rok a s ním nové knížky, které vám ho pomohou zpestřit. Do edičního plánu nám jich jistě ještě řada vklouzne, nicméně některé jsou právě v tisku, a jiné dokonce už na cestě za svými čtenáři. Než první letošní náklad zaťuká na dveře, pojďme se podívat, na jaké tituly se můžete těšit.

Čítať viacdoprava 16. 02. 2022
KOUZELNÉ PŘÍBĚHY ZE VŠECH KOUTŮ SVĚTA

Patříte mezi příznivce našich samolepkových sešitů série Šaty pro… nebo Město plné samolepek? Milujete kreativní knížky s omalovánkami a barevnými náramky přátelství řady Oblékáme panenky? Pak vás určitě potěší další edice z dílny minimiki – tentokrát čarovné mini příběhy ze všech koutů světa. A že jste s našimi panenkami ještě neměli tu čest? Tak tohle je dobrá příležitost k seznámení!

Čítať viacdoprava 27. 01. 2022
Sleva 50%