0
JAK SPOLU SOUVISÍ MDŽ A PŘÍBĚHY PRO HOLKY, KTERÉ SE NEBOJÍ BÝT V

Odpověď je jednoduchá: obojí je dokladem toho, že ženy mají být na co hrdé! Výše zmíněný svátek totiž odkazuje na vytrvalý a odvážný boj žen za jejich práva a v naší knížce si zase přečtete o těch, které dokázaly výjimečné věci. Inspirujte se!

Čítať viacdoprava 08. 03. 2021
INVENTURA SKLADU

Vážení zákazníci,

Čítať viacdoprava 03. 03. 2021
PRIMA ČTENÍ NA DLOUHÉ ZIMNÍ VEČERY

Neexistuje asi příhodnější čas ke čtení než zima – venku je nevlídno, a tak jsme většinu času zavření doma. Není nad to uvelebit se v nějakém útulném koutku a strávit příjemné chvíle s dobrou knihou. Člověk rázem zapomene na nudu, nečas i splín.

Čítať viacdoprava 10. 02. 2021
GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC

 

Vánoce jsou pomalu za dveřmi a my jsme si pro vás připravili přehled důležitých termínů, aby k vám dárky z našeho eshopu dorazily do Štědrého dne.

 

Čítať viacdoprava 14. 12. 2020
KNÍŽKY POD STROMEČEK OD ELLY & MAXE

Dokážete si představit Vánoce bez knížky pod stromečkem? My tedy ne! Přichystali jsme pro vás proto pár tipů na výjimečné tituly z naší produkce, které potěší zejména děti… Vždyť právě jejich rozzářené tváře dělají tu pravou vánoční atmosféru!

Čítať viacdoprava 11. 12. 2020
HLEDÁME A OBJEVUJEME ZVÍŘÁTKA

Pozor pozor! Hledáte pro svého malého čtenáře nějakou chytrou, zábavnou a tak trochu neobvyklou knihu, která ho zaujme déle než jen na první prolistování? Pak určitě oceníte výjimečná leporela plná roztomilých zvířátek edic Pohlaď a najdi! nebo Kam se schovala zvířátka?

Čítať viacdoprava 19. 11. 2020