0
OBJEVUJTE SVĚT S MÉĎULOU ŠIKULOU!

Pokud jste zabrousili na náš blog, jistě patříte k milovníkům knížek a plně si uvědomujete jejich význam v životě člověka. A to od nejútlejšího věku.

Čítať viacdoprava 25. 09. 2023
NOVÉ ÚNIKOVKU JSOU TU!

K sérii čtyř úžasných únikovek pro všechny milovníky dobrodružství a adrenalinu, se slabostí pro řešení zapeklitých rébusů a hlavolamů, přibyly další dvě! Podařil se vám už Únik ze strašidelného domu, Únik z minulosti, zachránili jste Vánoce s hrdiny knížek Tři záhadné dárky a Vánoční past? Tak na vás čekají další, neméně napínavá dobrodružství, plná stejně záludných pastí, z nichž je třeba uniknout, a důmyslných kódů, jež je třeba vyluštit!

Čítať viacdoprava 14. 08. 2023
KRESLI SI! BAV SE! UČ SE!

Jak nejlépe začít dítko připravovat na školu a rozvíjet všechny kompetence, jež bude k úspěšnému startu na cestě za poznáním potřebovat? To je jistě otázka, kterou si dříve či později položí každý zodpovědný rodič. Máme pro vás úžasný tip: sérii titulů s LCD tablety a stíratelnými kartičkami plnými edukativních aktivit, které rozhodně žádné dítě nemine bez povšimnutí! Ať už chcete nenásilně začít s nácvikem kreslení, psaní či prvních počtů, anebo vám jde o to, jak svou ratolest smysluplně zabavit, kouzelné tablety jsou tou pravou volbou!

Čítať viacdoprava 01. 06. 2023
NUDÍTE SE? KUPTE SI…

… naše úžasné Knížky na cesty! Knížku na cesty AUTEMKnížku na cesty VLAKEM a Knížku na cesty LETADLEM oceníte během nekonečné jízdy po dálnici, při čekání v zácpě, na letišti nebo na peronu, ale i kdekoli jinde, kde hrozí nuda. Mějte je vždy po ruce!

Čítať viacdoprava 12. 05. 2023
NOVÝ KATALOG ELLA & MAX JE K DISPOZICI!

Prohlédněte si celou naši nabídku ‒ knížky, které už možná znáte, bestsellery, novinky, chystané tituly… to všechno najdete přehledně na jednom místě: v katalogu Ella & Max 2023. Již sedmým rokem přinášíme radost statisícům malých čtenářů i jejich rodičům. Za dobu svého působení jsme publikovali stovky titulů, z nichž řada získala prestižní ocenění nebo nominace. Prozkoumejte je do detailu v katalogu na našich stránkách! A na co nového se můžete v průběhu sezony 2023 těšit?

Čítať viacdoprava 09. 05. 2023
KNÍŽKY VŠEMI SMYSLY

Chcete, aby se vaše dítě zdravě rozvíjelo? Pak je třeba kultivovat jeho smysly. Chcete, aby z něj rostl člověk s bystrou myslí i dobrým vkusem? Pak je třeba kultivovat prostředí, ve kterém vyrůstá. Kniha je tím nejlepším pomocníkem, po jakém můžete sáhnout! Že je váš brouček na knížky ještě moc malý? Máme pro vás řešení – edici KLAP KLAP, leporela pro ty úplně nejmladší…

Čítať viacdoprava 09. 03. 2023
Sleva 50%