0
KRESLI SI! BAV SE! UČ SE!
01. 06. 2023

Jak nejlépe začít dítko připravovat na školu a rozvíjet všechny kompetence, jež bude k úspěšnému startu na cestě za poznáním potřebovat? To je jistě otázka, kterou si dříve či později položí každý zodpovědný rodič. Máme pro vás úžasný tip: sérii titulů s LCD tablety a stíratelnými kartičkami plnými edukativních aktivit, které rozhodně žádné dítě nemine bez povšimnutí! Ať už chcete nenásilně začít s nácvikem kreslení, psaní či prvních počtů, anebo vám jde o to, jak svou ratolest smysluplně zabavit, kouzelné tablety jsou tou pravou volbou!

Tituly ZVÍŘÁTKA a DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY učí vaše nejmenší kreslit základní tvary a psát písmenka krok za krokem. Jak nakreslit roztomilé zvířátko nebo jakýkoli dopravní prostředek, jim poradí srozumitelné instrukce na přiložených kartičkách. A nejlepší na tom vše je, že cvičit mohou na svém vlastním tabletu! Potřebují začít znovu? Žádný problém – stačí stisknout tlačítko mazání…

Sety PRVNÍ PÍSANKAPRVNÍ POČÍTÁNÍ pak obsahují vedle tabletu a výukových kartiček navíc černý fix s houbičkou ke stírání, takže psaní i počítání lze vedle LCD obrazovky procvičovat také přímo na kartičkách s jednoduchými úkoly. A když se nedaří, vše se dá smazat a zkoušet znovu a znovu!

Hra a práce s výukovými kartičkami a tabletem rozvíjí pozornost a koncentraci, jemnou motoriku, slovní zásobu, jazykové a matematické schopnosti, logické myšlení, ale také kreativitu, představivost, fantazii a v neposlední řadě všeobecné znalosti. A hlavně děti ohromně baví – nemusíte se tedy bát, že byste je někdy museli nutit do učení!