0
KOUZELNÉ PŘÍBĚHY ZE VŠECH KOUTŮ SVĚTA
27. 01. 2022

Patříte mezi příznivce našich samolepkových sešitů série Šaty pro… nebo Město plné samolepek? Milujete kreativní knížky s omalovánkami a barevnými náramky přátelství řady Oblékáme panenky? Pak vás určitě potěší další edice z dílny minimiki – tentokrát čarovné mini příběhy ze všech koutů světa. A že jste s našimi panenkami ještě neměli tu čest? Tak tohle je dobrá příležitost k seznámení!

Magickými kraji plnými barev a fantazie vás budou provázet holčičky z cizích zemí, které jsou také hlavními hrdinkami ostatních sérií. K dříve vydaným příběhům indiánky Aponi, Anouk z GrónskaInes ze Španělska a Mohey z Tahiti nově přibyla kouzelná dobrodružství Ašny z Indie, Louny z Maroka, Amy ze Spojených států amerických, Kate z Velké Británie a Emmy z Francie, o které si můžete přečíst hned ve dvou knížkách
.
Kromě poutavého vyprávění a krásných obrázků tu najdete i zábavné kvízy, které ověří, jak pozorně jste četli. Dozvíte se rovněž spoustu nového a zajímavého o jiných zemích a kulturách. Bohatě ilustrované stránky s jednoduchými texty tištěnými velkými písmenky jsou jako stvořené pro začínající čtenáře. S našimi malými průvodkyněmi tak můžete objevovat nejen nejrůznější pozoruhodná místa a daleké kraje, ale také kouzlo čtení a světa knih.

Vzhůru za poznáním!

Sleva 50%