0
CO NOVÉHO PRO VÁS CHYSTÁME?
16. 02. 2022

Máme tu nový rok a s ním nové knížky, které vám ho pomohou zpestřit. Do edičního plánu nám jich jistě ještě řada vklouzne, nicméně některé jsou právě v tisku, a jiné dokonce už na cestě za svými čtenáři. Než první letošní náklad zaťuká na dveře, pojďme se podívat, na jaké tituly se můžete těšit.

Oblíbená edice zábavných leporel s veselými obrázky a odklápěcími okénky se rozrůstá o novinku Jedeme! HASIČI. Ta potěší zejména obdivovatele statečných záchranářů, ale bavit nebude pouze je. Není totiž jen o hasičích, ale taky o objevování, poznávání barev, protikladů nebo o počítání. Ručíme za to, že tuhle knížku děti nedají z ruky!

Pro maličko starší čtenáře pak chystáme úplně netradiční titul ZASE BUDEME SPOLU! v zajímavém formátu. Otevírá se totiž vpředu, uprostřed obálky, a na levé i pravé straně najdete jeden samostatný příběh. Anebo se rozhodnete číst oba současně? I to je možné… O obsahu raději nebudeme nic prozrazovat, ať nepřijdete o překvapení. Unikát, který prostě musíte mít!

Také na větší děti letos čeká lahůdka: Velký obrazový průvodce světem DINOSAURŮ. Fanoušky proslulých prehistorických stvoření zavede do země druhohor. Najdou tu ilustrace tak živé, jako by se dívali přímo na fotografie z pravěku, vyčerpávající přehled někdejších pánů souše, vod i nebes, fakta o dinosaurech založená na nejnovějších vědeckých poznatcích i spoustu zajímavostí a perliček z historie paleontologických výzkumů.

Nové tituly rozšíří též řady našich nejoblíbenějších edic. Mezi Velké knížky pro malé vypravěče přibudou KONĚ A PONÍCI, k samolepkovým Šatům pro maďarská SÁRA, dalším Městem plným samolepekVARŠAVOU – vás provede EWA a kolem světa se vydáte také s panenkami série Oblékáme: řeckou ELENOU, egyptskou FARAH, německou HANNOU, maďarskou SÁROU, vietnamskou NGOC, baletkou EMMOU a vedle toho zavítáte na KARNEVALY celého světa.

A v záloze máme i další knížky, o kterých vás budeme včas informovat. Sledujte nás!