0
CESTA DO PRAVĚKU
28. 03. 2022

Propadli jste také dinosauří mánii? Nebo máte doma budoucího paleontologa? Pak se s námi vydejte na fascinující dobrodružnou výpravu do prehistorie!

Naše zbrusu nová knížka s názvem Velký obrazový průvodce světem DINOSAURŮ nabízí unikátní pohled do světa, jak ho dnes už neznáme. Vydáte se s ní proti proudu času až do období druhohor, které bývá označováno jako „věk plazů“. Právě oni totiž tehdy postupně dobyli všechna prostředí pro život. Stali se nejen pány souše, ale vládli také vodám a rovněž opanovali vzdušný prostor.

Nejproslulejší prehistorická stvoření obývala zemi více než 150 milionů let a dodnes podněcují představivost dětí i dospělých. Ostré zuby a drápy, impozantní rohy, krunýře jako brnění nebo dlouhé krky – to jsou dinosauři, jak je známe z obrázků a filmů. V téhle knížce máte unikátní příležitost setkat se s nimi tváří v tvář! Uchvátí vás ilustrace tak živé, jako byste se dívali přímo na fotografie. Budete objevovat tajemství pravěkých tvorů, seznámíte se s jejich typickými vlastnostmi, stejně jako s řadou zajímavých faktů založených na nejnovějších vědeckých poznatcích.

Tahle knížka vám představí svět dinosaurů v celé jeho kráse a rozmanitosti!