0
MILUJETE KONĚ?
19. 10. 2021

Úspěšná edice krásně ilustrovaných a zajímavostmi nabitých dětských knížek o nejoblíbenějších zvířecích společnících člověka pokračuje titulem Proč koně nechodí bosí? Po milovnících koček a psů tak uspokojí všechny milovníky koní – a zdaleka nejen je. Stejně jako dříve vydané knížky Proč kočky šplhají po záclonách?Proč se psi očmuchávají? zodpovídá totiž celou řadu všetečných otázek, takže vychází vstříc přirozené dětské zvídavosti.

Proč koně nosí podkovy? Co všechno říkají ušima? Proč jsou některá plemena nezkrotná a jiná jako beránci? To a ještě mnohem víc se malí čtenáři dozvědí v naší zbrusu nové knížce. Třeba jak o tato zvířata pečovat, jaké mají schopnosti, jak mezi sebou komunikují a jak promlouvají k člověku. Pomůže jim stát se experty na koně a najít s nimi společnou řeč!

Kvalitní čtení, úchvatné ilustrace, jimž nechybí vtip, a především velká porce zábavy a poučení – vezměte jed na to, že takhle kniha nebude bavit jen děti, ale i dospěláky! A protože se pomalu, ale jistě blíží čas Vánoc a s ním i doba obdarovávání, můžeme naši novinku vřele doporučit jako tip na super dárek, kterým zaručeně nešlápnete vedle.

Bez krásné knížky totiž nejsou Vánoce!

Sleva 50%